Geen recensie achtergelaten
September 2025 - Hans v.
Best wel fijn. De bewegwijzering op het park is slecht. Voor nieuwkomers is de uitgang bijna niet te vinden. Enkele bordjes zouden wonderen doen.
September 2025 - Karel B.
Het is altijd fijn om terug te mogen komen.
September 2025 - Wesley P.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2025 - Sander v.
De inrichting van het huisje, vooral de woonkamer! De inrichting van het park!
Augustus 2025 - Rini S.
Kindvriendelijk verblijf. Ook veel attracties nabijgelegen .
Augustus 2025 - Marchand M.
Goedendag, Het verblijf was mooi en nieuw en schoon. Wel hadden wij een paar puntjes. - het droogrek was kapot. - de slaapkamers waren loeiheet waardoor wij bijna niet konden slapen. Eventueel een ventilator zou goed kunnen helpen. - ook waren er geen tv's op de slaapkamers terwijl er wel een aansluiting zat. - de restaurants waren allemaal dicht op maandag en dinsdag. Beetje apart in het hoogseizoen. - Er word gesproken over een binnenbad en een buitenbad. Staat slecht aangegeven dat dit hetzelfde zwembad betreft. Ook staat er weinig aangegeven over het 2e zwembad bij de kleine trek.
Augustus 2025 - J M.
De ligging, mooie huisjes op een mooi park. Dichtbij de speeltuin en het zwembad
Augustus 2025 - MC T.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2025 - Jessica G.
Wij vonden het een heel fijn park. De inrichting van het huisje is heel gezellig. Wij zaten tegenover een speeltuintje én een zwembad, ideaal voor de kinderen. Het park is super schoon en de bloemperken worden keurig onderhouden. Ook het grasveld en de border rondom het huisje zien er mooi uit. Het personeel is attent en zij doen er alles aan het voor de gasten naar de zin te maken. Wat wij jammer vonden was dat het huisje niet helemaal schoon was. In het toilet stond een vuilnisbakje met riekende maandverbanden van de vorige gasten en het stonk naar urine. In een slaapkamerkast lagen nog toiletartikelen en papiertjes en onder het bed veel stof en een verpakking van een joint. Na melding kwam er wél gelijk een dame die een doekje over het toilet haalde maar aan de vloer waar het dus naar urine rook deed zij niets helaas. Desondanks zouden wij dit park bij iedereen aanraden en komen wij zéker nog eens terug!
Augustus 2025 - Nicky v.
Geen recensie achtergelaten
Juli 2025 - Naima E.
Mooie ,gerieflijke huisjes aan het water!!
Juli 2025 - Marc B.
Rust en netjes zwembad . Tevreden maar Liggen nog kansen !
Juli 2025 - Trienke O.
lekker rustig in het park, we konden zo het bos in met de honden kortom was geweldig.
Juli 2025 - lian u.
Tip. Voor een 6 persoons huisje vond ik het sanitaire gedeelte wat krap. Maar voor de rest prima verblijf op een mooi park. Succes met de verhuur. Met vr groet.
Juni 2025 - Johan A.