
- Home
- Wandel- en fietsroutes
Wandel- en fietsroutes
Vakantiepark De Rimboe & Woeste Hoogte is gelegen tussen de prachtige bossen van de Veluwe. Het vakantiepark kan daarom uitstekend dienen als vertrekpunt van een ontspannen wandeling of fietstocht. De routes nemen je mee door de bossen en heidevelden van de Veluwe. Dat wordt een dagje bijtanken in de uitgestrekte natuur.
Wandelroutes










Wandelnetwerk Hoenderloo
Knooppunten
WandelnetwerkEen dagje wandelen over de Veluwe
Wandelroute van Route.nl
Een dagje wandelenHonden losloopgebieden
Omgeving Gelderland
LosloopgebiedenWandelroute planner
Maak hier je eigen wandelroute
WandelplannerRondje wild spotten bij de Woeste Hoeve
Wandelroute van Route.nl
Rondje wild spottenFietsroutes













Bijtanken op de Veluwe
Fietsroute van route.nl
Bijtanken op de VeluweRondje Veluwezoom vanuit Hoenderloo
Fietsroute van route.nl
Rondje VeluwezoomFietsroute planner
Maak hier je eigen fietsroute
RouteplannerRondje Radio Kootwijk en Hoog Buurlo
Fietsroute van route.nl
Rondje Radio Kootwijk

In de omgeving: 4km
Nationaal Park De Hoge Veluwe
Het Nationale Park De Hoge Veluwe is een wereldberoemd natuurpark met ruim 5.400 hectare bos, heidevelden, grasvlakten en zandverstuivingen.


In de omgeving: 8km
Het Kröller-Müller Museum
In het Kröller-Müller Museum vindt u de op één na grootste Van Goghverzameling ter wereld: bijna 90 schilderijen en ruim 180 tekeningen.


In de omgeving: 10km
Apenheul
De Apenheul is een prachtig, groen dierenpark waar jaarlijks zo’n 500.000 mensen een dagje uit beleven. De Apenheul is expert op het gebied van apen.


In de omgeving: 12km
Kinderpretpark Julianatoren
Het leukste dagje uit voor kinderen tot 10 jaar is Kinderpretpark Julianatoren! Vanaf 12 april is Kinderpretpark Julianatoren weer geopend.


In de omgeving: 6km
Jachthuis Sint Hubertus
Het Jachthuis Sint Hubertus, het voormalige buitenverblijf van het echtpaar Kröller-Müller, is één van de belangrijkste gebouwen van Nederland.


In de omgeving: 12km
Paleis het Loo
Al sinds 1984 is Paleis Het Loo een museum. De ingerichte kamers en zalen van het paleis laten zien hoe de Oranjes er 300 jaar lang woonden en werkten.